CetateaBaniei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CetateaBaniei

Forum Poker
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Cea mai buna echipa din romania

Go down 
+5
nutzu2005
Korupt
Bogdanelu
auras_cr
Admin
9 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Number of posts : 42
Registration date : 2007-05-16

Cea mai buna echipa din romania Empty
PostSubject: Cea mai buna echipa din romania   Cea mai buna echipa din romania Icon_minitimeFri May 18, 2007 10:52 am

Chiar daca sunt oltean mie si jena sa recunosc ca anul acesta Dinamo Evil or Very Mad e cea mai buna,dar ho ca in maxim2 ani sa vedem noi cine se mai pune cu Craiova.o sa fim cea mai buna echipa din Romania Twisted Evil
Back to top Go down
https://leiialbalbastri.forumotion.com
auras_cr




Number of posts : 15
Registration date : 2007-05-18

Cea mai buna echipa din romania Empty
PostSubject: Re: Cea mai buna echipa din romania   Cea mai buna echipa din romania Icon_minitimeFri May 18, 2007 12:08 pm

anul acesta a fost dinamo la anul vom vedea
Back to top Go down
Bogdanelu




Number of posts : 9
Registration date : 2007-05-19

Cea mai buna echipa din romania Empty
PostSubject: Re: Cea mai buna echipa din romania   Cea mai buna echipa din romania Icon_minitimeSat May 19, 2007 3:07 am

mda ... cina a terminat pe locul 1 in campionat sa zicem ca a fost cea mai buna .. dar o sa vedeti ca in champhions league mai mari sanse o sa aibe steaua pt ca ii cap de serie Very Happy
deci in concluzie FortZa Steaua Very Happy
Back to top Go down
Korupt




Number of posts : 17
Registration date : 2007-05-19

Cea mai buna echipa din romania Empty
PostSubject: Re: Cea mai buna echipa din romania   Cea mai buna echipa din romania Icon_minitimeSat May 19, 2007 3:41 am

eu oricum sunt caine pan' la moarte...asa ca...tot ce pot sa mai spun e ca Dinamo o sa fie si mai buna la anu...

sper doar sa faca o figura buna in Europa Wink
Back to top Go down
nutzu2005




Number of posts : 20
Registration date : 2007-05-19

Cea mai buna echipa din romania Empty
PostSubject: Re: Cea mai buna echipa din romania   Cea mai buna echipa din romania Icon_minitimeSat May 19, 2007 5:14 am

anul asta a cam fost dinamo cea mai tare, dar sa vedem ce face in champions league,, eu cred ca nu fac nimik din pct de vedere al fotbalistilor...doar rednic sa ii mai monteze!!
dar steaua ,,,nu stiu parca are ceva in plus cand vine vb de meciuri afara!
oricum eu tin cu otelul-galati...asa ca nu supar pe nimeni!
Back to top Go down
MortziiMatii




Number of posts : 9
Registration date : 2007-05-18

Cea mai buna echipa din romania Empty
PostSubject: s   Cea mai buna echipa din romania Icon_minitimeSat May 19, 2007 6:43 am

nuj ..dupa parerea mea cea mai buna e steaua ..dar anul asta se va schimba situatia.l....va fi U Craiova:Dbafta!
Back to top Go down
cerceloiu




Number of posts : 15
Registration date : 2007-05-19

Cea mai buna echipa din romania Empty
PostSubject: Re: Cea mai buna echipa din romania   Cea mai buna echipa din romania Icon_minitimeSat May 19, 2007 9:54 am

bine inteles ca cea mai iubita echipa e CRaiova......dupa parerea mea Very Happy....cel putin eu tin cu Craiova afro
Back to top Go down
liviu2000




Number of posts : 5
Registration date : 2007-05-19

Cea mai buna echipa din romania Empty
PostSubject: Dinamo- echipa anului   Cea mai buna echipa din romania Icon_minitimeSat May 19, 2007 10:09 am

Fara discutii, Dinamo a reusit in acest an un parcurs aproape perfect. De ar fi asa si in Cupa Campionilor...
Back to top Go down
Tzepesh




Number of posts : 23
Registration date : 2007-05-19

Cea mai buna echipa din romania Empty
PostSubject: Re: Cea mai buna echipa din romania   Cea mai buna echipa din romania Icon_minitimeTue May 22, 2007 3:57 am

anul asta a fost anul lui dinamo; sa vdm cum se descurca si in Europa.
Back to top Go down
Sponsored content





Cea mai buna echipa din romania Empty
PostSubject: Re: Cea mai buna echipa din romania   Cea mai buna echipa din romania Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cea mai buna echipa din romania
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pokerul in Romania
» Cea mai buna mana

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CetateaBaniei :: Alte discutii-
Jump to: