CetateaBaniei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CetateaBaniei

Forum Poker
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may

Go down 
+2
TheBlueLion
Admin
6 posters
AuthorMessage
Admin
Admin



Number of posts : 42
Registration date : 2007-05-16

Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Empty
PostSubject: Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may   Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Icon_minitimeFri May 18, 2007 9:31 am

Cine vrea sa participe la turnee trebuie sa faca 5 posturi si sa aduca cate un user.Posturile trebuie sa fie de buna calitate nu ,,sall all,, sau mai stiu eu ce . Very Happy
Back to top Go down
https://leiialbalbastri.forumotion.com
TheBlueLion




Number of posts : 12
Registration date : 2007-05-18

Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Empty
PostSubject: Re: Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may   Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Icon_minitimeSat May 19, 2007 3:06 am

sal all Razz. o sa incerc sa aduc si useri:D
Back to top Go down
Korupt




Number of posts : 17
Registration date : 2007-05-19

Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Empty
PostSubject: Re: Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may   Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Icon_minitimeSat May 19, 2007 4:23 am

partea cu posturile mi se pare ok...poate ar trebui mai mult de 5 posturi...

dar cea cu userul nu e corecta...poti aduce pe oricine...se inscrie pe forum...face un post, spune de la cine a primit invitatia...si apoi nu mai intra deloc pe site...
Back to top Go down
nutzu2005




Number of posts : 20
Registration date : 2007-05-19

Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Empty
PostSubject: Re: Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may   Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Icon_minitimeSat May 19, 2007 5:01 am

bravo Korupt nota 10 de la mine! ai dreptate pt ca nu poti obliga un om care nu are nici o treaba cu pokerul sa vina si sa se inscrie pe forum si sa ii mai si placa!! vine doar ca il rogi dar nu mai deschide niciodata forumul!
iar celor care le place pokerul,,,stelica iti spun eu,,, gasesc singuri forumul cand vor vedea ca sunt organiizate turnee de acest forum,,,
in aldoilea rand daca vreun membru al acestui forum are alti prieteni carora le place pokerul,,,va spun ca lea dat de mult linkul acestui forum si lea zis:::ba ia si fa repede 5 posturi ca organizeaza astia 2 turneeee ,,de belea!!
cine numi da dreptate sa posteze aici!! lol! lol!
Back to top Go down
bouba72




Number of posts : 19
Age : 51
Localisation : FRANCE
Registration date : 2007-05-19

Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Empty
PostSubject: Re: Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may   Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Icon_minitimeSat May 19, 2007 6:42 am

Hi,
It's a good idea.TO send 5 posts,to receive the password.
Good day and good luck.
Bye. Very Happy
Back to top Go down
liviu2000




Number of posts : 5
Registration date : 2007-05-19

Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Empty
PostSubject: Bravo pt turnee   Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Icon_minitimeSat May 19, 2007 10:16 am

Desi forumul e nou, ati reusit sa organizati freerolluri. Inseamna ceva, sper sa nu va opriti aici. Good luck.
Back to top Go down
Sponsored content





Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Empty
PostSubject: Re: Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may   Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may Icon_minitime

Back to top Go down
 
Turneu ,,Leii Pokeristi,,pe titan pe 19 may
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Turneu,,Leii Pokeristi,,pe cd pe 20may
» Results of Leii Pokeristi (Titan,19 may)
» Turneu de 2000$
» Titan Poker

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CetateaBaniei :: Turneele mele-
Jump to: